fbpx

The Final Show 26-08-2021

From: 250.00 ден

Времетраење: 75 мин.
Поаѓање 20:00h
БИЛЕТИ:
Претпродажба 250 ден.
На ден на шоу 300 ден.
Купените билети online не треба да ги печатите, доволно е само да го покажете емаилот со вашата уплата на влез на бродот од Вашиот паметен уред.
*Влез само со потврда за вакцинација. 

The Final Show

Summer Comedy Marathon at Armada Boat – Ohrid – PART 2
Со задоволство ви го најавуваме ВТОРИОТ дел од SUMMER COMEDY MARATHON!
Шест неверојатни шоуа, пеколна комедија и крстарење со најубавиот брод во Охрид – АРМАДА!

26. Август – Финално шоу

Бидете дел од последното шоу од официјалната програма на Summer Comedy Marathon 2021. Шоу во кое сите локални артисти кои учествуваа на маратонот ќе настапат со своја точка. Уживајте во сите вкусови на фестивалот изблендирани во една неверојатна вечер. 

За ваше трајно задоволство ќе се погрижат: Стрезо Стаматовски и Никола Тодороски (2 Mothers Brothers) кои ќе раскажат и неколку валкани секс приказни, Никола Сиљаноски, Илија богданоски и Зоран Донев, кои исто така ќе ги дораздвижат вашите стомачни со свој стендап настап. 

Бидете дел од финалето на Summer Comedy Marathon 2021. 

Бидете брзи, резервирај билети или купи онлајн на armada.mk

Местата се ограничени на 45!
За време на шоуто важат сите пропишани протоколи за заштита од COVID-19

*Влез само со потврда за вакцинација. 

Category: