fbpx

Стендап шоу Нов Материјал – реприза 18-06-2021

From: 250.00 ден

Времетраење: 75 мин.
Поаѓање 20:30h
БИЛЕТИ:
Претпродажба 250 ден.
На ден на шоу 300 ден.
Купените билети online не треба да ги печатите, доволно е само да го покажете емаилот со вашата уплата на влез на бродот од Вашиот паметен уред.

Стендап шоу Нов Материјал – реприза

Најновото стендап шоу на Никола Тодороски. Час и петнаесет минути интензивна стендап комедија од која ќе ве заболат стомачните. Еден од најдобрите македонски стендап комичари ве поканува на едно незаборавно шоу во кое за момент ќе заборавите за секојдневието, а потоа тој ќе ве потсети и ќе ве натера да се изнасмеете.

Нов материјал е стендап шоу во кое ни ние самите не знаеме што ќе се случи се додека шоуто не се случи. Уживајте додека се печеме на тивко пробувајќи нови шеги кои ги изведуваме за прв пат.
Тотално свежи шеги кои ќе ги раздбижат вашите стомачни додека уживате во крстарење низ Охридско Езеро.

За ваше трајно задоволство ќе се погрижат:
Никола Тодороски
Илија Богданоски
Никола Сиљаноски
Зоран Донев

Доколку сакате сериозно добра комедија ова шоу е за вас. Ве предизвикувам убаво да си поминете барем час и петнаесет минути.

За време на шоуто важат сите заштитни протоколи пропишани за настани од ваков тип.

ЗАДОЛЖИТЕЛНО НОСЕЊЕ ЗАШТИТНА МАСКА ЗА ВРЕМЕ НА КРСТАРЕЊЕТО!

Влез на бродот – 20:00. Испловуваме во 20:30.

Цена на билет во претпродажба 250 ден. На ден на шоу 300 ден.

Category: