fbpx

Nikola Todoroski 20-08-2021

From: 250.00 ден

Времетраење: 75 мин.
Поаѓање 20:00h
БИЛЕТИ:
Претпродажба 250 ден.
На ден на шоу 300 ден.
Купените билети online не треба да ги печатите, доволно е само да го покажете емаилот со вашата уплата на влез на бродот од Вашиот паметен уред.
*Влез само со потврда за вакцинација. 

Nikola Todoroski – solo stand up show

Summer Comedy Marathon at Armada Boat – Ohrid – PART 2
Со задоволство ви го најавуваме ВТОРИОТ дел од SUMMER COMEDY MARATHON!
Шест неверојатни шоуа, пеколна комедија и крстарење со најубавиот брод во Охрид – АРМАДА!

20. Август – Никола Тодороски соло стендап шоу.

Соло стендап шоу на еден од најдобрите македонски стендап комичари.  Човекот кој веќе 10 години прави по над 150 шоуа годишно и ја смее публиката од целиот балкан и пошироко во Европа. Актер и стендап комичар кој ќе ви предизвика болка во вилицата и стомачните. Но не треба да се верува на вакви текстови, особено не зошто тој сам си го пишуваше ова. Затоа проверете! 

Бидете брзи, резервирај билети или купи онлајн на armada.mk

Местата се ограничени на 45!
За време на шоуто важат сите пропишани протоколи за заштита од COVID-19

*Влез само со потврда за вакцинација. 

Category: