fbpx

Dirty Sex Stories 10-08-2021

From: 250.00 ден

Времетраење: 75 мин.
Поаѓање 20:00h
БИЛЕТИ:
Претпродажба 250 ден.
На ден на шоу 300 ден.
Купените билети online не треба да ги печатите, доволно е само да го покажете емаилот со вашата уплата на влез на бродот од Вашиот паметен уред.

Dirty Sex Stories

Summer Comedy Marathon at Armada Boat – Ohrid – PART 2
Со задоволство ви го најавуваме ВТОРИОТ дел од SUMMER COMEDY MARATHON!
Шест неверојатни шоуа, пеколна комедија и крстарење со најубавиот брод во Охрид – АРМАДА!

10. Август – Валкани Секс Приказни со Стрезо Стаматовски и Никола Тодороски. (18+)

Неверојатна комедија во која Стрезо Стаматовски и Никола Тодороски интерпретираат вистински секс приказни извадени од најтемните ќошиња низ интернет и се исмеваат со истите.

Бидете брзи, резервирај билети или купи онлајн на armada.mk

Местата се ограничени на 45!
За време на шоуто важат сите пропишани протоколи за заштита од COVID-19

Цена на билет претпродажба 250 ден. На ден на шоу 300 ден.

 

Category: