fbpx

Black Humor 12-08-2021

From: 250.00 ден

Времетраење: 75 мин.
Поаѓање 20:00h
БИЛЕТИ:
Претпродажба 250 ден.
На ден на шоу 300 ден.
Купените билети online не треба да ги печатите, доволно е само да го покажете емаилот со вашата уплата на влез на бродот од Вашиот паметен уред.

Black Humor

Summer Comedy Marathon at Armada Boat – Ohrid – PART 2
Со задоволство ви го најавуваме ВТОРИОТ дел од SUMMER COMEDY MARATHON!
Шест неверојатни шоуа, пеколна комедија и крстарење со најубавиот брод во Охрид – АРМАДА!

12. Август – Црн Хумор со Никола Тодороски, Илија Богданоски, Никола Сиљаноски и Зоран Донев. (18+)

Неверојатна вечер на црна комедија во која се исмеваме со се што е забрането или табу. Сето она за кое ќе ви речат дека не треба да се шегувате и дека е претерано е тема на оваа вечер. Црна комедија која не е за сечиј стомак. Особено не за оние кои лесно можат да се навредат. За сите останати неверојатно шоу од кое ќе ве болат стомачните.

Бидете брзи, резервирај билети или купи онлајн на armada.mk

Местата се ограничени на 45!
За време на шоуто важат сите пропишани протоколи за заштита од COVID-19

Цена на билет претпродажба 250 ден. На ден на шоу 300 ден.

 

Category: