fbpx

Најдоброто од балканскиот стендап 08-08-2021

From: 250.00 ден

Времетраење: 75 мин.
Поаѓање 20:00h
БИЛЕТИ:
Претпродажба 250 ден.
На ден на шоу 300 ден.
Купените билети online не треба да ги печатите, доволно е само да го покажете емаилот со вашата уплата на влез на бродот од Вашиот паметен уред.

Најдоброто од балканскиот стендап

Најдоброто од балканскиот стендап (имињата на артиситите ќе бидат објавени наскоро). Местата се ограничени на 45!

Час и петнаесет минути интензивна стендап комедија од која ќе ве заболат стомачните. Едни од најдобрите балкански стендап комичари ве покануваат на едно незаборавно шоу во кое за момент ќе заборавите за секојдневието.

Доколку сакате сериозно добра комедија ова шоу е за вас. Ве предизвикувамe убаво да си поминете барем час и петнаесет минути.

За време на шоуто важат сите заштитни протоколи пропишани за настани од ваков тип.

ЗАДОЛЖИТЕЛНО НОСЕЊЕ ЗАШТИТНА МАСКА ЗА ВРЕМЕ НА КРСТАРЕЊЕТО!

Цена на билет претпродажба 250 ден. На ден на шоу 300 ден.

 

Category: